Ландшафтний дизайн

Благоустрій території від нашої архітектурної студії – це створення ландшафтного дизайн-проекту, реалізація ландшафтного проекту, обслуговування системи поливу та догляд за рослинами.
Наша архітектурна студія виконує роботи з проектування ландшафтного дизайну та благоустрою території присадибних ділянок та скверів, з детальним опрацюванням дендрології.
Розробляємо системи поливу та здійснюємо повний цикл робіт від проекту до реалізації та подальшого обслуговування.
Ми допоможемо пройти весь шлях від мрії до реальності, крок за кроком до створення Вашого саду!
Логотип TVOYCREATIVE

Наші послуги

  • Розробка дендрологічного плану ділянки, проектування автоматичної системи поливу з подальшим монтажем та сервісним обслуговуванням;
  • Закупівля та посадка рослин (вітчизняних та привізних); Створення рокаріїв, влаштування альпійських гірок, декоративних водойм (плівкових та пластикових), струмків;
  • Влаштування газону;
  • Посадка листопадних та вічнозелених огорож;
  • Влаштування майданчиків та крокових доріжок з природного каменю на газоні;
  • Догляд за садом дев'ять місяців на рік: косіння, аерація, удобрення газону; стрижка окремих чагарників та огорож; догляд за квітниками та альпінаріями, боротьба зі шкідниками, внесення добрив; обслуговування системи поливу; підготовка рослин до зими.

Багато наших об'єктів знаходяться на нашому сервісному обслуговуванні (догляд за садом дев'ять місяців на рік) та оснащені автоматичними системами поливу GARDENA (виробництво Німеччина).
TVOYCREATIVE
Приклад роботи з ландшафтного дизайну
Email: info@tvoycreative.com

© "TVOYCREATIVE" Токарь Олександр Вiкторович, 2021 Всі права захищені.
Передрук та цитування без дозволу автора - заборонено.