Інтеграція архітектури та дизайну в кіно відбувається постійно. Так само починає працювати і зворотний принцип, коли зі сфери відео індустрії запозичуються прийоми та формати для оформлення та подачі архітектурних проектів. Необхідність створення гарних та незвичайних декорацій, паралельно з появою потужних комп'ютерів для обробки віртуальних обсягів та форм, підштовхнуло до розвитку ще один напрямок – візуалізація та комп'ютерна графіка.
Ця область одна з найпотужніших, стійких та перспективних. Є ймовірність, що в недалекому майбутньому будівлі почнуть масово друкувати на великих 3D принтерах, виключивши з процесу величезну кількість робочих рук. Але оскільки цей час ще не настав, активні та далекоглядні особистості, як кажуть "ловлять момент". Я знаю таких дещо. З архітекторів вони перепрофілювалися на виконроби, і сформували професійні будівельні бригади, виконуючи замовлення підвищеної складності та вимагають високу кваліфікацію фахівців, а також дизайнерів, які освоїли сферу декору. Таким чином, список можна поповнити ще однією галуззю – Будівництво, ремонт та декор.
Тут знання, здобуті в архітектурному середовищі, максимально задіяні. Красиві картинки та віртуальні обльоти об'єктів змінюються конкретними будівельними завданнями, невеликими ремонтними роботами та декоративним оформленням інтер'єрів, створюючи уречевлене візуальне мистецтво для комфортного життя людей.