ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Планування квартири онлайн

У цій статті ми розберемо – чи можна отримати швидкий та якісний результат, замовивши планування квартири онлайн?
В останні роки онлайн послуги стали масово входити в наше життя. Наприклад, ще зовсім недавно неможливо було навіть уявити, що величезна галузь у вигляді державного навчання, одномоментно може перейти в інтернет-формат. Але це сталося. Я не буду зараз говорити погано це чи добре. Це факт, який потрібно прийняти та адаптуватися під нові життєві реалії.
Проектування є досить складним процесом і мало кому вдається робити свою роботу дійсно добре, а також підтримувати високий рівень професійної майстерності. І це при тому, що переважна більшість проектів знаходиться у традиційній сфері офлайн, де є як живе спілкування, так і багато питань можна вирішити невербальним способом прямо на об'єкті. Причини складнощів та проблем професійної підготовки учасників ринку проектних послуг багато в чому зумовлені негативними тенденціями сучасної освіти, про які я вже писав у попередніх статтях – «За що не люблять дизайнера?», а також «Навіщо і чому?».

Якщо говорити про взаємозв'язок планування квартири та архітектора, то переважно це спостерігається на етапі проектування самого житлового будинку, коли є конкретний замовник та технічне завдання. У цей момент об'єктом проектування є весь будинок або житловий комплекс, а не окремі квартири. Але коли будівництво закінчено і об'єкт знаходить своїх нових господарів, часто виникає необхідність трансформації внутрішнього простору під конкретну людину чи сім'ю. Ось тут уже, окрім архітекторів, які активно займаються інтер'єрною діяльністю, підключаються дизайнери.
Робити ремонт без дизайнера, а тим паче без професійного планувального рішення – недозволена розкіш.
По суті, всі діють за одним і тим же планом, але, як кажуть, у всьому є нюанси. І якщо особливості об'єкта в офлайн форматі виявити не так складно, то повторити ті самі заходи з видалення, не втративши високий рівень проектних робіт, може тільки професіонал з багаторічним досвідом і повноцінною архітектурною освітою. Чому так? Так тому що, коли йдеться про планування квартири в новобудові або на вторинному ринку, перш за все потрібно провести комплексний аналіз самої будівлі та навколишньої забудови для виявлення факторів, що впливають на конкретний об'єкт та незалежні від вас.

Про що йде мова? Ну, наприклад, орієнтація об'єкта по сторонах світу, поряд розташовані будівлі, поверх розміщення квартири, наявність на фасаді еркерів, балконів і лоджій - все це істотно впливає на інсоляцію (попадання прямих сонячних променів у віконні та дверні отвори житлових кімнат), а вже це, у свою чергу, є критично важливим для здоров'я людини та її сім'ї.
Іноді замовники звертаються до мене за порадою перед покупкою квартири, і це дуже правильно, тому що в цьому випадку можна врахувати кліматичні особливості того чи іншого регіону, району, міста, знати заздалегідь з якого боку квартира буде опадати у вигляді дощу та снігу. а де навпаки, окрім охолодження приміщення кондиціонером, потрібний додатковий сонцезахист через перегрівання у літні місяці.

Все це зовнішні чинники, які вивчають архітектори і про які можуть не знати дизайнери через дещо іншу специфіку професії.
Завдяки багаторічному досвіду нашої Архітектурної студії TVOYCREATIVE, ми не тільки не боїмося братися за виконання планування квартири онлайн, але й гарантуємо якісний результат планування протягом одного робочого дня, з моменту отримання всіх необхідних вихідних даних. Докладніше про унікальну послугу ви можете дізнатися, перейшовши за посиланням – «Планування за 24 години». Якщо ви хочете замовити планування квартири онлайн або вам потрібна професійна консультація - звертайтеся, ми допоможемо! До зустрічі!
Зареєструйтесь на сайті та отримайте карту професій.
Ви отримуватимете новини та спецпропозиції від нашої школи.
Натиснувши Підписатися, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних та погоджуєтесь з Політика конфіденційності
Email: info@tvoycreative.com

© "TVOYCREATIVE" Токарь Олександр Вiкторович, 2021 Всі права захищені.
Передрук та цитування без дозволу автора - заборонено.